Tu môžete sledovať online komentovaný zápas Chelsea vs. Burnley.

Zostavy: Cheslea: Cudicini-Ferreira, Alex, Ivanovič, bridge- Belletti Mineiro, Deco-Kalou, Malouda, Drogba.
Burnley: Jensen-Alexander, Duff, Caldwell, Jordan-Elliott, Gudjonsson, McCann, Eagles-Blake, Paterson.

Náhradníci: Cheslea: Hilario, Terry, Lampard, Woods, Sinlcair, Di Santo.
Burnley: Penny, Kay, McDonald, Akinbiyi, Mahon.

1. minúta - Zápas začal
2. minúta - Pokus o gól, avšak rozhodca všetko zastavil
8. minúta - Drogba pálil tesne nad.
10. minúta - Chelsea si hľadá miesto v zápase. Ich výkon je zatiaľ veľmi nepokojný.
12. minúta – drogba si posadil loptu, aby kopol priamy kop, vystrelil nakoniec Alex, no trafil len múr.
15. minúta – Teraz sem mali loptu dlho na kopačkách. Belletti si privodil ľahké zranenie, ale mal by pokračovať.
16. minúta – Paulo opäť hádže aut. Loptu hodil po celom ihrisku. Malouda zachytil loptu, avšak strieľa nad bránu.
19. minúta – Súper dobre zakombinoval, avšak vyšiel naprázdno, pretože naša obrana je dnes super.
20. minúta – Najväčšia šanca Blues. Kalou išiel sám na brankára, avšak ten bol opäť úspešnejší. Vyšli sme tak naprázdno.
21. minúta – Teraz dostal loptu Paterson. Bol to ofsajd. Dávajme si však pozor, lebo ak by nebol ofsajd, Paterson by išiel sám na Cudiciniho.
24. minúta – Egels získal loptu, ale chýbala mu rýchlosť, aby prenikol ku Cudicinimu.
25. minúta – Belletti nemôže pokračovať v zápase. Frank Lampard ho strieda.
27. minúta – Drogba goooooooooooooolll.
Drogba je späť. Didier sa konečne zapísal po skvelej akcii. Lopta padla v trestnom území a Drogba sa jej zmocnil. Potom už  iba poslal loptu do brány.

30. minúta – Bernley neskladá zbrane a zakladá útok. Ivanovič mu zobral loptu a poslal ju na Drogbu a ten ju prihral Lampardovi. Ten sa dostal k lopte hneď po tom, čo vystriedal Bellettiho.
32. minúta – Po Lampardovom príchode to vyzerá oveľa lepšie. Je to super.
35. minúta – Chelsea teraz dominuje. Rivali nemôžu utiecť zo svojej polovice. Na druhú stranu nevytvárame žiadne nebezpečné situácie.
37. minúta – Kalou sa pokúsil vystreliť, ale pred tým bol mierne zranený. Dúfam sa nedeje to čo u Bellettiho.
39. minúta – Malouda výpáli veľkú ranu ľavačkou v oblasti trestného územia. Jensen loptu nechytil, avšak tam nebol nikto z našich.
41. minúta – Dobrá obrana. Alex likviduje šancu hostí.
42. minúta – Blake dáva vlnu do šírky na Elliotta. Ten kľučkuje v našej trestnej oblasti, ale tam je Ivanovič.
45. minúta – Dve šance pre Blues, no ani jedna neskončila gólom.
45. minúta – A máme tu polčas.

Tími nastupujú do druhého polčasu bezozmien.
46. minúta - A predsa zmena. Obi Mikel strieda deca.
48. minúta - Rovnako, ako v prvom polčase, lepšie začína Burnley. Cheslea stráca veľmi veľa lôpt.
52. minúta - ferreira nepresne strieľa.
54. minúta - Burnley hrajú lepšie ako my.
55 - Máme roh. Malouda nakrátko s ferreirom, loptu žískal Ivanovič, avšak hneď ju stratil.
58. minúta - Mali sme šancu. Drogba poslal vzduchom na Kaloua, ktorému skazil umysly Jensen.
59. minúta - Drogba fauloval na hranici Caldwella. Asi z 20 metrov.
62. minúta - Lampard zachitil v múre loptu.
69. minúta - Drogba dole, Di Santo na ihrisko.
70. minúta - Eagles 1:1.
71. minúta - Strely na bránu 13:1 pre Chelsea.
74. minúta - Máme priamy kop.
Eagles ej teraz v rukách lekárov, mal by však pokračovať.
80. minúta - Di Santo pálil, ale gól nedal.
82. minúta - Malouda prihral Lampardovi a ten na Di Santa.