To [name]:
From [name]:
  HTML email

Report: Chelsea - Cluj CFR 0:0

Máme za sebou 2 zápasy Ligy Mistrů. Chelsea odehrála svůj zápas v rumunském klubu CFR Cluj.
Ani jednomu týmu se nepodařilo skórovat a tak se dělili body za remízu 0:0

Ze začátku zápasu byli aktivnější domácí, ale Chelsea se jejich tlaku ubránila. Poté se ke konci poločasu do útoku vydala právě Chelsea. Ale ani Blues neskórovali. Největší šanci zápasu měli Cluj, když Pereira vystřelil, Čech se marně natahoval, ale střela šla vedle.

Do druhého poločasu nastoupil Anelka, který vystřídal Kaloua. Chelsea začal ovládat hru a čekalo se, kdy přijde gól. Ale opět se čekalo marně. Cluj bránili výborně a Chelsea se jen párkrát dostala do dobré šance. V 56.minutě se zranil Drogba, když špatně došlápl. Musel být odnášen na nosítkách a zápas nedohrál. Místo něj šel do hry Belletti. Velkou šanci na skórování měl Anelka, když se dostal do šance po prohozu Lamparda, ale nakonec dává tyčku a k tou fauluje domácího brankáře, takže dostává žlutou kartu. Největší šanci 2. poločasu měl opět domácí. Tentokrát ale hrál hlavní roli Čech. Domácí hráč se uvolnil a dostal se před Čecha, vystřelil, ale Čech pohotovým zákrokem střelu zneškodnil. To už byla 89.minuta. Poté ještě v nastavení střílel Lampard, ale netrefil bránu. Takže skóre zůstalo 0:0

07:06:13 - 02.10.08 - Grunch - Chelseafc.cz - 2787x