Arsenal
-:-

Hrdina Oscar spokojen s debutem snů

20.09.2012 - 12:23:50 -- Petric32 Rubrika - Evropské poháry
Včerejším hrdinou Chelsea se stal 21letý Brazilec Oscar, který v rozmezí tří minut zasadil Juventusu dvě přesné rány, přičemž ta druhá možná má i parametry na to, aby kandidovala na trefu sezony v této soutěži. Svým debutem byl Oscar nadšený.

Facebook komentářů ** Přidat komentář přímo na web!

Di Matteo: Skvělý debut pro Oscara

20.09.2012 - 11:43:33 -- Petric32 Rubrika - Evropské poháry
Nebýt vyrovnávacího gólu Juventusu 10 minut před koncem, stočila by se pravděpodobné celá diskuze pozápasové tiskovky k osobě Oscara, který zažil debut snů, když během 2 minut dal totožný počet gólů. Di Matteo pro něj přesto měl jen a jen slova chvály.

Report: Chelsea - Juventus 2:2

19.09.2012 - 22:56:38 -- Petric32 Rubrika - Evropské poháry
Chelsea v úvodním zápase Ligy mistrů v nové sezoně jen remizovala s Juventusem 2:2. Přitom díky dvěma zásahům Brazilce Oscara v rozmezí dvou minut vedla už 2:0. Juventus ale ještě do konce poločasu vyrovnal a v závěru utkání skóre srovnal.

Sestavy: Chelsea - Juventus

19.09.2012 - 20:21:50 -- Petric32 Rubrika - Evropské poháry
Roberto Di Matteo pro premiérový zápas Ligy mistrů v nové sezoně postavil poprvé do základní sestavy Oscara, naopak podruhé za sebou nechal pouze na lavičce Juana Matu.

Preview: Chelsea - Juventus

19.09.2012 - 14:44:25 -- Petric32 Rubrika - Evropské poháry
Hráči Chelsea dnes vstoupí do prvního zápasu nové sezony milionářské soutěže, ve kterém se střetnou s úřadujícím italským šampionem Juventusem Turín. Hned na úvod nás tak čeká nejtěžší soupeř skupiny E.

Facebook komentářů -- Komentář: 1 - poslední komentář - [19.09.12 09:26]

Čech: Chceme přepsat historii

18.09.2012 - 13:57:29 -- Petric32 Rubrika - Evropské poháry
Středečním zápasem s Juventusem vstoupí Chelsea do nového ročníku Ligy mistrů, v níž bude obhajovat vítězství. „Znovu máme ty nejvyšší cíle,“ prozradil Čech před prvním utkáním skupiny E, v níž se Blues střetnou ještě s Šachtarem Doněck a dánským Nordsjaellandem.

Facebook komentářů -- Komentář: 1 - poslední komentář - [19.09.12 07:08]

Victor Moses exkluzivně pro Chelsea TV

18.09.2012 - 13:12:06 -- Petric32 Rubrika - Mužstvo
Victor Moses se na Loftus Road mohl těšit ze svého debutu v dresu Chelsea, avšak jeho radost zmírňoval fakt, že Blues zde pouze bezbrankově remizovali. O svém debutu si poté popovídal se zástupci klubového kanálu.

Facebook komentářů -- Komentáře: 2 - poslední komentář - [18.09.12 08:03]

FAKTA A ČÍSLA: QPR - Chelsea

18.09.2012 - 00:00:58 -- Petric32 Rubrika - Premier League
V posledním zápase Premier League Chelsea pouze remizovala na Loftus Road, domovském stánku londýnských Queens Park Rangers, a náskok na čele tabulky se tak zmenšil na jeden bod. Zde jsou zápasová fakta, statistiky a číselné zajímavosti.

Torres: Drogbu dokážu nahradit

17.09.2012 - 23:39:40 -- Petric32 Rubrika - Mužstvo
Fernando Torres je na začátku nové sezony sebejistý a plný odhodlání a věří, že dokáže zaplnit prostor vzniklý po odchodu Didiera Drogby. V dosavadním průběhu sezony vstřelil zatím 3 góly.

Oscar: Liga mistrů? Bude to splněný sen

17.09.2012 - 12:56:04 -- Petric32 Rubrika - Mužstvo
Chelsea se ve středu utká s Juventusem v rámci Ligy mistrů a svou šanci by mohl dostat i Oscar, zázračné dítě a letní posila Chelsea. Mladý Brazilec by si rád vyzkoušel soutěž, o které doposud jenom snil.

Di Matteo: Šance dostanou i další hráči

17.09.2012 - 11:46:45 -- Petric32 Rubrika - Mužstvo
V sobotu na Loftus Road se Chelsea poprvé v této sezoně nepodařilo skórovat, ale Roberto Di Matteo z toho nemá těžkou hlavu. Zopakoval svou víru ve svou útočnou vozbu a s ohledem na zápas věří, že branky zase přijdou. Vzhledem k nabitému programu bude navíc nutné rotovat se sestavou.

Report: QPR - Chelsea 0:0

15.09.2012 - 18:05:54 -- Petric32 Rubrika - Premier League
Chelsea se na Loftus Road nedokázala gólově prosadit a ztratila první body v sezoně. Rangers naopak získali druh bod ze čtyř zápasů. Výkon Chelsea byl jakýmsi mixem nepovedeného utkání s Atlétikem Madrid a předešlých tří ligových, kde Chelsea brala vždy po třech bodech.